Pénzügy, számvitel, kontrolling

Vállalatirányítási rendszer támogatására ERP tanácsadó kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk főállású ERP Tanácsadó munkatársat keres.

Feladatok

  • a PROGEN Kft. vállalatirányítási rendszereinek megismerése
  • Termékfejlesztésben történő aktív részvétel: fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés, tesztelés, dokumentálás
  • Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés
  • Bevezetési feladatokban való részvétel
  • Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás

Elvárások

  • Gazdasági, pénzügyi vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Kreativitás

Előnyt jelent

  • Gazdaságtudományok területén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű közgazdász oklevél
  • Kontrolling szakközgazdász végzettség
  • Legalább 1-2 év szakmai gyakorlat könyvelési területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angolnyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Alapos termékismereti képzés
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az allas@progen.hu címre várjuk.