Amerikai és western ruházati értékesítő állás Budapesten a III. kerületben

Wild West Store Kft.
Budapest III. kerület
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2023. 12. 11.

Az ország egyetlen vadnyugati stílusú üzletébe keressük új bolti munkatársunkat.

Cégünk a Wild West Store Kft. több, mint 20 éve működik töretlen sikerrel ugyanazon a helyen, Óbudán.

(www.wildwest.hu)

Feladatok

  • a vevők fogadása és igényeinek megismerése;
  • az áru bemutatása a vevőnek és tájékoztatása az áruval kapcsolatos szolgáltatásokról;
  • áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben;
  • a vevő igényétől, az arculati jellemzőktől és az áru jellegétől függően az áru becsomagolása és átadása a vevőnek;
  • az egyes árukra előírt tárolási követelmények betartásának ellenőrzése és feljegyzése;
  • webshop üzemeltetési feladatainak ellátása
  • a leltározásban való közreműködés;
  • az áruk mennyiségi és minőségi átvétele, nyilvántartása, érkeztetése
  • a hibás teljesítésből adódó teendők elvégzése
  • az áruhoz előírás szerint csatolandó dokumentumok meglétének, és azok szabályszerűségének ellenőrzése;
  • gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról;
  • folyamatos gondoskodás az áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről;
  • gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről;

Elvárások

Nem kérünk szakképesítést! Kérünk viszont pontosságot, becsületességet és szorgalmas munkavégzést. Légy kiváló csapattag! Némi angol nyelvtudásra szükség lesz, de nem feltétel! Közösségi médiák ismerete, számítógépek napi szintű kezelésése viszont elvárt.(Windows, Excel,World, stb)

Munkarend: Hétfőn 10-15 óra között, keddtől péntekig 10-18 óra között vagyunk nyitva, szombaton pedig 10-13-között. Nem minden szombat munkanap!

Előnyök

  • Kereskedelmi gyakorlat, több nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Stabil, nagy multú patinás munkahely
  • Fiatalos és vidám munkatársak
  • Kifejezetten kellemes munkakörnyezet
  • Havi fix munkabér
  • Évi több alkalommal eredményfüggő prémium
  • Munkaruha, a későbbiekben otthoni használatra is (Ezt most nem érted még, de a mi munkaruháinkat, mindenki irigyelni fogja tőled...)
  • Bérlet térítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott