Étel szállító, futár munkakörben álláslehetőség azonnali kezdéssel Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 11. 22. 20:32

Ételszállító futár – részmunkaidő (4 óra), azonnali kezdéssel, Budapest XII. kerület

• Saját gépjárművel rendelkezel
• Megbízható és empatikus személyiség vagy
• Csapatjátékos hozzáállásod van

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
• Érvényes B kategóriás jogosítvány
• Munkavégzéshez megfelelő műszaki állapotú személygépkocsi
• Erkölcsi bizonyítvány (jelentkezéshez nem szükséges, azonban a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen)

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség (napi 4 óra), határozatlan idejű szerződéssel
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali kezdési lehetőség
• Fiatalos, jó hangulatú csapat

Jelentkezés az alábbi telefonszámon: Rutz Balázs – +36 20 488-9838

Önéletrajzot pedig a következő email címre lehet küldeni: rutz.balazs@basagroup.hu

Határidő: 2018. december 31.