Fotós termékeket értékesítő munkatársnak álláslehetőség Budapesten

CAMERA-PRO Hungary Kft.
Budapest és környéke, Budapest
Nettó 260 000 Ft - 370 000 Ft / Óra
2024. 07. 21.

Érdekelnek a fotós és videós termékek, studioeszközök?

Könnyen kommunikálsz az emberekkel?

Ismered a kamerákat, fotós felszereléseket, szenvedélyed a fotózás világa?

Akkor te lehetsz a mi emberünk, olyan lelkes és ügyfélközpontú értékesítő kollégát keresünk, aki segít vásárlóinknak megtalálni a számukra legmegfelelőbb termékeket és szolgáltatásokat.

Feladatok

  • Betérő vásárlókkal való kommunikáció, kiszolgálás és tanácsadás a fotós termékekkel kapcsolatban,
  • Termékek bemutatása és értékesítése,
  • Hívások és e-mailek fogadása: kommunikáció a raktárral, vásárlókkal és beszállítókkal - Adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Áru készletkezelése és áruátvétele,
  • Rendelési folyamat lefuttatása: adminisztráció online felületen, online készletkezelő használata, számla kiállítása belőle (erre megtanítunk),
  • A bemutatóterem rendben tartása és a termékek kihelyezése polcra,
  • Termékek feltöltése online felületre,

Elvárások

  • Rendelkezel a fotós, videós, studiótermékek, kamerák iránt érdeklődéssel vagy releváns tapasztalattal – alapvető termékismeret előny,
  • Barátságos, ügyfélbarát hozzáállásod van,
  • Korábban akár dolgoztál már online készletkezelő vagy árukezelő programmal, esetleg webshoppal,
  • Rendelkezel alapvető számítógépes ismeretekkel (használtál már Excelt, esetleg tudod mi az a .csv file),
  • Precízen és lelkiismeretesen dolgozol,
  • Képes vagy egyszerre több dologra is odafigyelni,

Előnyök

  • Korábban már dolgoztál műszaki webshopban, boltban - értékesítési tapasztalat, kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • Dolgoztál már UNAS, Shoprenter, Shoptify vagy Tharanis, Innvoice, Okosügyvitel programokkal,
  • Fotográfiai, vagy hasonló szakirányú képesítés,
  • Angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer,
  • Online rendszerünk bemutatása, használatára való felkészítés,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kedvezmények a termékeinkre,
  • 8 órás, kiszámítható munkaidő-beosztás, hétvégi munkavégzés nélkül,
  • Ebédidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető