Férfi operátor kollégát keresünk váci telephelyre

30 éve működő MAKRAI Transformers Kft felvételre keres váci telephelyére egyműszakos munkakörben férfi operátort, transzformátorok gyártására összeszerelői munkakörben, versenyképes fizetéssel.

Érdeklődés Gálné Hegyi Hajnalnál telefonon munkaidőben 9 – 15h közötti időszakban. A telefonszám bejelentkezés után látható.

Feladatok

  • Transzformátorok gyártása automata és félautomata gépeken.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott