Operátor álláslehetőség Gyál és Budapest

Pannon Work Zrt.
Gyál, Budapest XVIII. kerület
Nettó 236 000 Ft - 254 000 Ft / Hónap
2022. 11. 10.

Egyszerű operátori lehetőség Gyálon, akár azonnali kezdéssel is! Bejárás miatt ne aggódj, CÉGES BUSSZAL segítjük! Jelentkezz hozzánk még ma, mi hosszú távon SZÁMÍTUNK RÁD!

Feladatok

  • Összeszerelés, szétszerelés
  • Csomagolás, címkézés
  • Áru összekészítés, szelektálás

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook)
  • 2 műszak vállalása (H-P, 6-14:00; 14-22:00)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ELŐNY!

Amit kínálunk

  • 1 héten belül munkába is állhatsz
  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz
  • Várható nettó jövedelem műszaktól függően: nettó 236-254 000 Ft
  • Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
  • Céges buszok Budapest több pontjából (Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Ferihegy I.) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott