Pénzügyi menedzser állás Budapesten

Stabil, tőkeerős, multinacionális vállalti háttérrel rendelkező testvérvállalatunk részére keressük széles spektrumú pénzügyi feladatok ellátására, analitikus gondolkozású, gazdasági szemléletű, pénzügyi területen szakmai rutinnal mozgó legújabb csapattagunkat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:  PÉNZÜGYI MENEDZSER (Budapest)

Feladatok

  • A cég könyvelési és pénzügyi feladatainak teljes körű felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacégekkel
  • Valamennyi számviteli és pénzügyi területet érintő szabályzat elkészítése, azok oktatása, és a szabályzatok naprakészen tartása
  • A különböző biztosítások megkötésében való aktív részvétel
  • Statisztikai jelentések biztosítása a releváns hatóságok és az anyacég részére
  • Cégkapu figyelése és E-papír ügyintézés
  • Belső és külső (könyvvizsgálók, adóhatóságok) ellenőrzések menedzselése
  • Adóügyek teljeskörű felügyelete
  • Compliance Officer-i (megfelelőségi biztosi) teendők ellátása
  • Együttműködés a társterületek vezetőivel
  • Aktív részvétel a pénzügyi tervezési folyamatban
  • A vezetőség részére kimutatások, prezentációk elkészítése

Elvárások

  • Végzettség: Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is) a napi szintű munkavégzéshez szükséges
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office programok, kiemelten excel)
  • Erős analitikai készség
  • Képesség összefüggő pénzügyi információk elemzésére, kidolgozására és azok belső és külső csapatok számára történő bemutatására
  • Gazdasági szemlélet
  • Hatékony változásmenedzsment készség
  • Pozitív, megoldásközpontú hozzáállás és kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Folyamatos fejlesztésre irányuló gondolkodásmód
  • Gyors reagálás a felmerülő problémák azonnali megoldása, proaktivitás és maximális precizitás
  • IFRS ismerete előny
  • SAP felhasználói tapasztalat előny
  • Mérlegképes minősítés előny
  • Adótanácsadói ismeret előny

Amit kínálunk

  • Stabil, tőkeerős, multinacionális vállalti háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer, bónusz
  • Átlag feletti munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbecsültség, stabil pozíció egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Gazdasági fókuszú cégvezetés
  • Lendületes, eredményorientált csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Deák tér

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva címre várjuk „PÉNZÜGYI MENEDZSER” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott