Adminisztrátor pozícióban állás a gödöllői Ipari Parkban

A DOQSYS Business Solutions Zrt. a Source-to-Pay (S2P) automatizálási szakértője, a stratégiai- és operatív beszerzési, illetve a pénzügy-számviteli folyamatok informatikai támogatásához szállít „best practice” megoldásokat és szolgáltatásokat. A szállító kiválasztástól a számla kifizetésig tartó folyamat automatizálása során globálisan elterjedt technológiákat (ICR, P2P, R2P, IP) integrálunk komplex ERP környezetekbe, igény szerint klasszikus „on-premise” implementációként vagy „cloud” szolgáltatásként. Vállalati ügyfeleinknek jelentős feldolgozási időt és költséget takarítunk meg, elősegítjük az átláthatóbb működést és a törvényi megfelelőséget. A hazai és regionális piaci igény dinamikus növekedése következtében bővítjük csapatunk.

Feladatok

  • Beérkező postai és digitális dokumentumok előkészítése: levélbontás, szortírozás, vonalkódozás, szkennelés, archiválás stb.;
  • Az OCR/ICR rendszer által kinyert adatok számítógépen történő ellenőrzése, kiegészítése, javítása és jóváhagyása;
  • Kimenő postai küldemények előkészítése: nyomtatás, borítékolás, kiszortírozás, ellenőrzés stb.;
  • Kimutatások készítése;

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Számítógépes alapismeretek (Excel, Word);
  • Monotónia tűrés, precíz, gyors munkavégzés;
  • Pozitív, proaktív hozzáállás, határozottság;
  • Önálló és csapatmunkaképesség;
  • Jó időgazdálkodás;

Előnyök

  • Hasonló munkakörben; adminisztrációban / adatrögzítésben /dokumentum feldolgozásban szerzett munkatapasztalat;
  • Alapfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt);

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Változatos feladatok, dinamikus csapat;
  • Stabil háttér, nemzetközi ügyfelek;
  • Szakmai fejlődés;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott