Budapesti csapatunkba raktáros munkatársat keresünk

Feba 2000 Kft.

Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Budapest

2022. 07. 14.

Budapesti csapatunk raktáros munkatársat keres (1045 Bp, Istvántelki út 62).

Ha érzel magadban elég ambíciót, várjuk fényképes önéletrajzod pozíció megjelöléssel együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Raktári árumozgatások (kézi és gépi), komissiózás és csomagolás
  • Raktári beérkező szállítmányok átvétele, készletre vétele és betárolása
  • Raktári rend fenntartása
  • Selejtezésben, leltározásban való részvétel
  • Anyagok összekészítése

Elvárások

  • Előny, de nem feltétel, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • B kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott