Német ügyfél kapcsolattartó álláslehetőség Budapesten

CMES Electronics Kft.
Budapest
Nettó 320 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 03. 31.

Gyorsan fejlődő e-kereskedelmi cég vagyunk, mely többek között Magyarországban, Németországban, Franciaországban és Belgiumban is aktív. Huawei készülékekkel; okos háztartási eszközökkel, többek között Xiaomi és Xiaomi Ökoszisztéma márkák forgalmazásával foglalkozunk. Mi üzemeltetjük a https://www.huawei-store.hu/hu/ illetve az https://www.amall.hu/-t.

Feladatok

  • Bejövő megrendelések feldolgozása; webshop kezelése; kiszállítások, futár szervezése
  • Vevőkkel és érdeklődőkkel való kapcsolattartás, kérdések megválaszolása telefonon és e-mailen keresztül (többnyire rendelésekkel kapcsolatos)
  • A feladatvégzés során felmerülő kérdések csoportosítása, statisztikák végzése, fejlesztési lehetőségek megtalálása
  • Munkakörhöz kapcsolődő adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • MsOffice felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Fiatal, nemzetközi csapat
  • Tudásszerzési lehetőség az e-commerce terülétén
  • Családias környezet
  • Fix alapbéren felül teljesítményfüggő jutalom
  • Munkaidő H-P 9:00-17:00, ebédidőt nem kell ledolgozni
  • Korlátlan kávéfogyasztás:)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott