Villanyszerelő állás Szigetszentmiklós ÁTI Sziget Ipari Park

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Ha részese akarsz lenni az újraindult Magyar buszgyártásnak, jelentkezz hozzánk dolgozni az alábbi betanított munkakörökbe: elektromos szerelő, lakatos szerelő, festő-fényező, kárpitos-végszerelő.

Feladatok

Cégünk a KF Minibusz 2019 óta épít Szigetszentmiklós, ÁTI Sziget Ipari Park területén (volt Csepel Autógyár) főként Mercedes és Renault alapokra, új, 15-21 fős minibuszokat, különböző kivitelekben. Gyártásunk bővülése miatt keressük leendő új munkatársainkat.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • van minimum 8 általános iskolai végzettséged
  • precíz, pontos vagy a munkavégzésben
  • lelkiismeretesen, a cég érdekeit szem előtt tartva végzed a munkádat
  • előny, ha van gyártási tapasztalatod

Előnyök

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • biztos, törvényes munkaviszony
  • utazás támogatás, útiköltség térítés (céges buszjárat)
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésedet várjuk, fényképes Önéletrajzzal, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott