Regisztrált mérlegképes könyvelő állás Óbudán

A Ferenczi Könyvelés (https://ferenczikonyveles.hu/about-us/) bővülésével keressük csapatunkba új Regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársunkat!

Munkába lépés akár azonnal. Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Flórián tér)

Feladatok

  • Kisebb-nagyobb cégek teljeskörű könyvelése, azok bérszámfejtése
  • Havi/Negyedéves/Éves bevallások elkészítése
  • Cégek éves zárása, esetleges kapcsolattartás könyvvizsgálókkal
  • Home office lehetőség egyelőre kizárva, mert napi szintű személyes kapcsolattartásra van szükségünk, mind a vezetőséggel, mind a kolléganőkkel
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Havi egyeztetések a cégekkel hiányzó számlák, pénztárak stb. tekintetében

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Van tapasztalatod RLB könyvelésben, és bérszámfejtésben (3-5 év)
  • Könyveltél már Kulcs-Soft programban minimum 1 évet
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő vagy
  • Csapatjátékos vagy, de önállóan is tudsz dolgozni
  • Pontos és precíz munkát végzel, jó problémamegoldó képességed van
  • Napi 8 órában keresel munkát (9-17-ig)
  • Magabiztosan használod az excelt, és nem riadsz vissza az új programok megismerésétől
  • Naprakész adózási ismereteid vannak
  • Előny, ha könyvelőirodai tapasztalatod is van

Amit kínálunk

  • Céges telefonhasználat
  • SZÉP kártya juttatás
  • D.A.S biztosítás védelem
  • Szakmai felelősségbiztosításunk kiterjesztése
  • Jó hangulat
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható, stabil munkahely
  • Az éves továbbképzésed díját álljuk, és egyéb képzéseket is biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott