Ügyvédjelölt munkakörbe kollégát keresünk Budapesten

Szakértelem. Tapasztalat. Megbízhatóság.

Ez a Pozderka Ügyvédi Iroda!

Ha érdekel a gazdasági jog, de szívesen bepillantanál az ingatlanjog - sokkal komplexebb, mint azt első látásra gondolnánk - világába is, akkor most jött el a lehetőség, amire vártál!

Hiszen kitől is leshetnéd el jobban a peres képviselet vagy a követeléskezelés fortélyait, mint egy olyan ügyvédtől, aki az elmúlt 20 év alatt a téma valódi szakértőjévé vált.

Vagy Téged inkább a biztosítási jog foglalkoztat?

A Pozderka Ügyvédi Iroda tagjainak együttesen több, mint 100 éves biztosítási jogi tapasztalata van; jelenleg is több biztosítónak dolgoznak állandó megbízással, továbbá sok olyan perben látnak el jogi képviseletet, melyben biztosító a megbízó.

Feladatok

  • Peres képviselet
  • Követeléskezelés
  • Cégügyek

Elvárások

  • Az összecsiszolódás megkönnyítése végett szeretnénk, ha rendelkeznél már legalább 1 év releváns munkatapasztalattal, de a szakvizsga még a távlati terveid között szerepelne.
  • Nekünk nem a papír a lényeg, hanem hogy a magabiztos angol tudásod valóban aktív legyen. Az sem baj, ha van még mit tökéletesíteni rajta, a munkavégzés során úgyis belejössz!
  • Hivatásunk fontos eleme a mobilitás, amihez elengedhetetlen a B kategóriás jogosítvány is.

Előnyök

  • Tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Mindenképpen hosszútávra tervezünk Veled, reméljük, ezzel egy gyümölcsöző együttműködés veszi kezdetét.
  • Kulcsfontosságúnak tartjuk mind a saját, mind pedig kollégáink fejlődésének elősegítését, így a szakmai fejlődésed támogatásában is számíthatsz ránk.
  • A színvonalas munkavégzést természetesen ennek megfelelően honoráljuk; a versenyképes fizetés nálunk alapvetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott