Budapesten junior sales munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel

Multinacionális cégünk keres saleses irodai munkára kollegákat, hosszú távra.

Nem hideghívás.

Feladatok

Téged keresünk, ha:

  • Meggyőző fellépésed, agilis személyiséged van
  • Az eredményorientáltság a lételemed
  • Folyamatos fejlődésre vágysz
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Meglévő és jövőbeli ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • érettségi biztonyatvány
  • jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • diploma
  • MNB vizsga

Amit kínálunk

  • Vezetői karrierlehetőséget
  • Személyre szabott fejlesztési programot, intenzív mentori támogatást
  • Betekintést egy multinacionális vállalat és a hazai pénzügyi piac működésébe
  • Önálló és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
  • Részese lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelmet érhetsz el
  • Modern inspiratív irodai környezetben dolgozhatsz
  • Négy hónapos kezdő támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető