IT munkatársat keresünk Budapesten

A multinacionális vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. 11 PlazmaPontjának országos kiterjedésű IT működtetésére bővülés miatt keressük csapatunk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

IT MUNKATÁRS

Feladatok

  • IT menedzser munkájának teljeskörű támogatása, szükség szerinti helyettesítése
  • Az IT menedzser instrukciói alapján a szervezet informatikai rendszerének üzemeltetésének támogatása minden centrumban
  • A rendszer karbantartása, a felmerülő problémák hatékony elhárítása
  • A felmerülő informatikai beszerzések támogatása, a beszerzések teljes körű lebonyolításában, nyilvántartások vezetésében való részvétel
  • Beszállítókkal, gyártókkal, partnerekkel történő napi kapcsolattartás
  • Adatok kinyerése, azok elemzése, kimutatás készítése a vezetőség számára rendszeresen és időszakosan egyaránt
  • Személyes jelenlét szükség szerint valamennyi PlazmaPonton az ország 8 városában.
  • Napi szintű problémák megoldása IT és egyéb eszközökön (Pl.: Laptop, telefon, tablet, nyomtató, stb.)
  • Működés folyamatos biztosítása informatikai és egyéb eszköz oldalon.

Elvárások

  • Releváns legalább középfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Számítógépes rendszerek terén való jártasság
  • Hatékonyság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Nagyfokú, egész országra kiterjedő földrajzi mobilitás, amelyhez gépjárművet nem, de teljes költségtérítést és azon felül kompenzációt biztosítunk.
  • Önálló, problémamegoldó, kompromisszumkész hozzáállás, kreativitás
  • Informatikai problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű (A munkakör nem igényel folyamatos utazást, számos probléma távolról orvosolható, de esetenként a személyes jelenlét is szükséges lehet.)

Előnyök

  • Hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
  • Jó hangulatú, munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • IT központú cégvezetés
  • Kiváló munkafeltételek
  • Munkába járás támogatása. (Céges autót nem biztosítunk, de teljes körű költségtérítést és azon felüli kompenzációt igen)
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest és országos

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „IT MUNKATÁRS” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott