Budapesten eladó munkakörben álláslehetőség

A Szabadság híd budai hídfőjénél, a Gellért hegy lábánál lévő üzletünkbe keresünk téged, hogy dolgozz velünk.

Fontos, hogy hosszútávon gondolkozz, terhelhető legyél, mert  reggel 6-tól este 10-ig nyitva vagyunk, az üzlet pörgős, nagy forgalmú, a vevőkör kultúrált, rengeteg a fiatal az egyetem miatt.

Nem utolsósorban legyen rutinod a pénzvisszaadásban, az nem elfogadható, hogy telefonon számolod ki a visszajárót.

A munkanapok 2 részből állnak, egész napos, illetve délutános beosztással.

Cserébe a hosszú munkanapokért sok pihenőnap jár, illetve ünnepnapokon zárva tartunk.

Az üzlet hibrid jellegű, lottózót is üzemeltetünk. Tehát a lottóvizsga jelentkezésnél előny, de nem feltétel.

Feladatok

  • vásárlók udvarias kiszolgálása,
  • áru pontos átvétele, bevételezése,
  • üzlet tisztán tartása

Elvárások

  • pénzvisszaadási rutin,
  • igényesség a tiszta munkakörnyezetre,
  • terhelhetőség,
  • gyors, ütemes, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyök

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott