Kis Zseni Iskolánkba felsőfokú végzettséggel rendelkező pedagógus kollégát kresünk

Kis Zseni Iskolánk bővülő csapata vàrja felsőfokú végzettséggel rendelkező óvodapedagógus,- gyógypedagógus,/fejlesztő pedagógus, vagy tanító, tanàr (lehet pàlyakezdő is!) jelentkezését.

Ha:

nem okoz gondot hétköznapokon a délutáni és a szombati munkavégzés,

készen állsz arra, hogy egy dinamikus és professzionális környezetben légy,

készen állsz arra, hogy tudásodat fejleszd és új dolgokkal ismerkedj meg,

pozitív kisugárzásod van, energikus vagy és szeretnéd megváltoztatni a diákjaid jövőjét...

...akkor a Kis Zseni Iskola a tökéletes választás Neked!

Feladatok

  • pedagógus feladatok

Elvárások

  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szuper munkaidőt, jó fizetést, pozitív légkört és kreatív atmoszférát biztosítunk!
  • Fènykèpes önéletrajzodat várjuk az oldalon keresztül, légy Te is a legsikeresebb csapat tagja!
  • Mottónk: Gyerekeknek, akik megváltoztatják a világot!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott