Junior sales munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel Budapesten

Budapesten kiemelt bérezéssel junior sales munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
  • A társaság szolgáltatásainak közvetítése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • MNB vizsgával vagy érettségivel rendelkezel
  • Meggyőző fellépésed, agilis személyiséged van
  • Az eredményorientáltság a lételemed
  • Folyamatos fejlődésre vágysz
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel

Előnyök

Amit kínálunk

  • Saját online webiroda
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Karrierépítési lehetősé
  • Személyre szabott fejlesztési programot, intenzív mentori támogatást
  • Betekintést egy multinacionális vállalat és a hazai pénzügyi piac működésébe
  • Önálló és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
  • Részese lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelmet érhetsz el
  • Modern inspiratív irodai környezetben dolgozhatsz
  • Fizetésen kívüli Négy hónapos kezdő támogatást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott