Titkárnő/kereskedelmi asszisztens állás Budapesten

Fiatalos és lendületes vagy?

Szereted a kihívásokat és az önálló munkát? Akkor jelentkezz hozzánk!

Az amerikai Lansinoh és az ír Clevamama minőségi babatermékeket forgalmazó, 33 éve működő, stabil hátterű budapesti székhelyű cég munkatársat keres.

Feladatok

  • Elemzések, jelentések, prezentációk készítése
  • Az ügyvezető és kereskedelmi vezető munkájának segítése és az ezzel összefüggő szervezési, technikai és adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vezetőséghez érkező vendégek, ügyfelek fogadása
  • Megbeszélésekről jegyzőkönyv készítése
  • Programszervezések biztosítása
  • Kiállításokon, vásárokon, konferenciákon történő részvételek előkészítése
  • Megrendelések feldolgozása, rögzítése
  • Egyéb asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum középfokú végezettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat alapfeltétel
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • erős felhasználói szintű MsOffice ismeretek
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • probléma megoldó képesség
  • megbízhatóság, pontosság

Előnyök

  • kereskedelmi tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • babapiac ismerete
  • egészségügyi végzettség

Amit kínálunk

  • stabil cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • folyamatosan fejlődő cég
  • versenyképes jövedelem
  • főállású, alkalmazotti jogviszony
  • egyműszakos munkarend (hétfőtől - péntekig)
  • fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott