Konyhai kisegítő munka Budapesten

XI. kerületi, kisforgalmú irodaházba keresünk konyhai kisegítő munkatársat.

Az állás szakmai végzettséget nem igényel.

Nemtől és kortól függetlenül várjuk az érdeklődők fényképes önéletrajzát és pár soros motivációs összefoglalóját a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Konyhai munkák elvégzése (szendvicsek, rántották, saláták, roston sült csirkemell stb. elkészítése)
  • Fehér és fekete mosogatás
  • Környezet tisztán tartása

Elvárások

  • Vendéglátás, konyhai munka szeretete
  • Megbízható és környezetére igényes személyiség
  • Pozitív, megoldás-orientált hozzáállás

Előnyök

  • Konyhai munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, heti 5 napos munkavégzés (Hétfő-Péntek: 7:00-15:00)
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott