Lejárt hirdetés

Konyhai kisegítő munka Budapesten

Jakab Tünde Egyéni vállalkozó

Konyhai kisegítő

Munkavégzés helye: Budapest

1970. 01. 01. 01:00

XI. kerületi, kisforgalmú irodaházba keresünk konyhai kisegítő munkatársat.

Az állás szakmai végzettséget nem igényel.

Nemtől és kortól függetlenül várjuk az érdeklődők fényképes önéletrajzát és pár soros motivációs összefoglalóját a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Konyhai munkák elvégzése (szendvicsek, rántották, saláták, roston sült csirkemell stb. elkészítése)
  • Fehér és fekete mosogatás
  • Környezet tisztán tartása

Elvárások

  • Vendéglátás, konyhai munka szeretete
  • Megbízható és környezetére igényes személyiség
  • Pozitív, megoldás-orientált hozzáállás

Előnyök

  • Konyhai munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, heti 5 napos munkavégzés (Hétfő-Péntek: 7:00-15:00)
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, családias légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!