Kereskedelem, értékesítés

Telefonos értékesítő munkakörben álláslehetőség Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Fizetés: Bruttó 167000 - 230000 / hónap
2019. 01. 04. 12:54

Gyere és dolgoz, egy olyan helyen ahol a munkaerőt megbecsülik és fontosnak tartják, hogy TE jól érezd magad!

Ahol napról-napa motiválnak céljaid elérésében! Ahol a kiegyensúlyozott munkavégzést támogatjuk csoki, gyümölcs, pizza nappal, de akár profi vagy amatőr csocsóbajnoksággal is!

Ahol egy értékes és összetartó értékesítési csapat része lehetsz!

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek számára biztosítási termékek értékesítése telefonon keresztül.
  • Tájékoztatás nyújtása, ajánlatok elkészítése
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

Téged keresünk amennyiben rendelkezel a következőkkel:

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal
  • Lényegre törően, meggyőzően kommunikálsz
  • Pozitív a hozzáállásod, határozott a fellépésed
  • Csapatjátékos vagy
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni

Előnyök:

  • Ha dolgoztál már hasonló területen akár biztosítás, akár értékesítés.
  • Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy egyéb területen szerzett MNB vizsgával

Amit kínálunk:

  • Fix havi alapfizetést biztosítunk, mely 8 órában br. 210.000 Ft, 6 órában br. 167.000 Ft erre kerül a jutalék így a havi átlagos kereset 200-250.000 Ft nettó.
  • Rugalmas munkaidő teljes vagy részmunkaidőben
  • Függő biztosításközvetítői hatósági vizsga letétele –új képesítés megszerzése
  • Szülinapi szabadság, mert nálunk senki sem dolgozik a szülinapján
  • Ingyenes balesetbiztosítás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Szerethető munkahely belsőséges légkör
  • Budapest közigazgatási határáig térítjük az utazás költségét tömegközlekedéssel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, Madarász Viktor utca 47-49.