Kisegítő kolléganőket keresünk Budapestre a VIII. kerületben

Stílus Használtruha Kft.
Budapest VIII. kerület
Nettó 25 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 01. 03.

Kisegítő kolléganők jelentkezését várjuk Budapest VIII. kerületi használtruha üzletünkbe.

Hetente 2-3 napon, 4-6 órában, előre egyeztetett munkarend, könnyű fizikai munka.

Online pénztárgép használatában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, a későbbiek folyamán igény szerint elsajátítható.

Aktív nyugdíjasok, megváltozott munkaképességű hölgyek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, vagy e-mailben elküldött telefonszámmal és rövid bemutatkozással.

Feladatok

  • Árucserék lebonyolításának segítése (kéthetente 1 nap)
  • Üzlet rendezettségének fenntartásában segédkezés, árufeltöltés, vásárlók segítése, az üzletvezető munkájának segítése (heti 2-3 nap, 4-6 órában)

Elvárások

  • Könnyű fizikai munka bírása
  • Rugalmas munkaidővállalás
  • "Csapatjátékos" hozzáállás
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Rugalmas munkaidő
  • Sok szabadidő
  • Tökéletes jövedelemkiegészítés
  • Családias hangulat

Amit kínálunk

  • Nyugodt, rendezett munkakörülmények
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkáltató, családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános