Kereskedelem, értékesítés

Sürgősen bolti eladó munkatársat keresünk 8 órában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 11. 29. 17:52

Budapesti bútorboltunkba, 8 órában, sürgősen eladó munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a cég által forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése
  • megrendelésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, (pl. megrendelések elkészítése és továbbítása, számlázás)
  • bolt mindennapi működésének fenntartása, üzlethelyiség rendben tartása

Elvárások:

  • kereskedelmi ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • alap angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaidő
  • azonnali kezdés

Jelentkezés önéletrajzzal a joanna.mroz.hu@gmail.com e-mail-címen.