Kereskedelem, értékesítés

Budapesti 3.kerületi éjjel-nappali élelmiszer üzletbe kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 11. 20. 17:11

Sziasztok!

3.kerületi éjjel-nappali élelmiszer üzletbe keressük új kollégáinkat nappalos és éjszakás műszakba.

Feladatok:

  • csemege pultban kiszolgálás, árufeltöltés…

Fizetés két hetente vagy havonta igényeid szerint, napi előleg kérhető!

Legyél barátságos, ápolt, ha már van tapasztalatod annak örülünk, ha még kezdő vagy mindenre megtanítunk.

Jelentkezni az admiiin007@gmail.com e-mail címen lehet vagy
telefonon a 0670 883 9570 -es számon, illetve ezen a számon viberen is elérhető vagyok mindennap este 10-ig

Vagy személyesen az üzletben:

  • Cím: 1035, Budapest Szentendrei út 12.