Karosszéria lakatos munkakörben szakmai tapasztalattal és B kat. jogosítvánnyal a XV. kerületben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 11. 29. 15:48

Karosszéria lakatos vagy és szeretnél prémiumkategóriás autókkal dolgozni egy olyan cégnél, ahol a versenyképes alapfizetés mellett még havi prémiumot is fizetnek?

Akkor Nálunk a Helyed!

Budapesten a XV. kerületben lendületes csapatunk bővülni szeretne.

Innovatív technológiák és megoldások, kiváló munkakörülmények várnak rád.

Mit várunk cserébe?

  • Legyen szakirányú végzettséged (karosszéria lakatos) és B kategóriás vezetői engedélyed
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Pontosan, precízen és igényesen végezd a rád bízott munkát
  • Legyél kreatív, jó problémafelismerő és problémamegoldó

Feladatok:

  • Karosszéria elemek bontása/összeépítése és felszerelése
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken
  • Együttműködés a fényező műhellyel
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • Telefonon: a 20/578 9519-es számon.
  • E-mailben: az srh@srh.hu címen.

Legyél Te is egy lojális és sikeres csapat tagja!