Szakács állás Budapesten szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest és környéke
2018. 11. 23. 09:49

Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

szakács

kollégákat keres

Főbb feladatok:

• biztosítja a nyersanyagok előkészítését, feldolgozását (párolása, főzése, sütése) ételek ízesítését, tárolását, adagolását, a mindenkori receptek és szabványok szerint;
• ismeri és betartja a konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályokat.

Elvárások:

• szakirányú végzettség;
• munkájára igényes, megbízható munkavégzés, lojalitás;
• rugalmasság, terhelhetőség;
• tiszta erkölcsi háttér.

Amit kínálunk:

• hosszútávú, stabil munkahely;
• versenyképes jövedelem;
• egyéb juttatások: étkezés biztosítása, Erzsébet utalvány, utazási támogatás,
• jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkavégzés helye:

• Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér 2 Terminál, (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Frissen végzett szakácsokat és diákokat is várunk!

Érdeklődni a 06 1/296-3507 -es telefonszámon lehet.

Önéletrajzokat az application@ssp.hu email címre várjuk.

www.foodtravelexperts.com