Műszaki asszisztens állás Budapesten középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 07. 11. 14:48

Műszaki asszisztens munkakörbe keresünk kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok, munkák:
• Műszaki munkatársak, építésvezető munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• Adatok feldolgozása, rendszerezése, kivitelezési, és alvállalkozási szerződések előkészítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
• Adott kivitelezési feladatok nyomon követése, koordinálása, adminisztrálása, havi elszámolások összeállítása
• Külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítok)és belső partnerekkel való kapcsolattartás, tájékoztatás.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet),
• Önálló munkavégzés,
• A személyes és levelezés útján történő kapcsolattartáshoz szükséges kommunikációs és fogalmazási készség, határozottság,
• Precizitás, pontos munkavégzés, határidők betartása
• Tanulási készség,
• Lojalitás,
• Nagy teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Építőipari adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat
• Felsőfokú műszaki végzettség
• B kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat

Amit kínálunk:
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb juttatások:

  • Céges laptop, telefon

Jelentkezni az info@stoneenergykft.hu e-mail címen lehet önéletrajz megküldésével , illetve a 0630/380 2464 -es telefonszámon lehet.