Elektromos gépszerelő munkakörbe kollégát keresünk heti 5 nap munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 06. 22. 12:23

A Medilight Tech Kft. Elektromos gépszerelő munkakörbe kollégát keres heti 5 nap munkavégzésre (40 óra) azonnali kezdéssel.

KÖVETELMÉNYEK:

● büntetlen előélet
● precíz, felelősségteljes munkavégzés
● terhelhetőség
● érettségi, szakmunkás végzettség vagy szakképesítés (elektromos és technikai ismeretek)
● szakmai tapasztalat előnyt jelent

A MUNKAKÖR CÉLJA ÉS FELADATAI:

● fitness jellegű gép meghatározott munkafolyamat szerinti összeszerelése
● az összeszerelt késztermék átadása végellenőrzésre
● tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása
● a fejlesztők munkájának támogatása a projektben

SZÜKSÉGES SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK:

● önállóság a munkavégzésben
● proaktivitás, precizitás
● gyors felfogás, jó problémamegoldó készség
● eredményorientáltság
● nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség
● a munkahelyen munkára alkalmas állapotban képes megjelenni

FELELŐSSÉG:

● Felel a munkája szakmai minőségéért.
● Felel a munkaköre ellátása során bármilyen formában tudomására jutott, a munkáltató érdekkörébe tartozó információk legszigorúbb titoktartásáért.

BÉREZÉS: megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1037 Budapest, Zay utca 3.

TELEFONON a +36 20 967 5950 -es telefonszámon vagy E-MAILEN az nfsshop@gmail.com címen