Banki értékesítő kollégát keresünk Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 06. 20. 10:15

A KORONA TAKARÉK Takarékszövetkezet munkatársat keres BUDAPESTEN működő kirendeltségébe

BANKI ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

FELADATAI:

  • lakossági banki, befektetési termékek értékesítése
  • lakossági és vállalati számlavezetés
  • biztosítási és lakás-előtakarékossági termékek közvetítése
  • lakossági ügyfelek hitelügyleteinek bonyolítása
  • ügyfelek akvirálása, tájékoztatása

PÁLYÁZÓVAL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi ) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret ( MS office )
  • ügyfélközpontúság, udvariasság, rugalmasság
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • pénzintézetnél szerzett hitelezési és értékesítési tapasztalat
  • pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga/tőkepiaci üzletkötői hatósági vizsga
  • pénztárkezelő és valutapénztáros végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

PÁLYÁZAT BEADÁSI HATÁRIDEJE : 2018. 07. 15

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát ( motivációs levél és önéletrajz ) fizetési igényének megjelölésével juttassa el az allas@koronatakrek.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel : „pályázó neve _pozíció”