Egyéb munkalehetőségek

Recepcióst keresünk thai masszázs szalonba folyékony angol nyelvismerettel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 05. 11. 11:37

Recepciós munkatársat keresünk a Spirit Thai Masszázs 8 éve működő tradicionális thai masszázs szalonba.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása.
  • Az egyes masszázsok bemutatása ajánlása. (betanítás után)
  • Foglalások kezelése
  • Kassza, pénztárgép, bankkártyás terminál kezelése adminisztrációja

Feltételek:

  • Hétvégi munkavégzés is.
  • Beosztás szerint váltakozva Budapest belvárosában több helyszínen.
  • Napi 10-12 órás munkarend.
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szükséges!
  • A vendégek nagy része külföldi, a telefonos és személyes kapcsolattartás angolul zajlik. Valós, középszintű, folyékony nyelvismeret elvárás!
  • Ügyfél orientáltság, kedvesség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Más idegen nyelv ismerete.

Jelentkezni a faragob@gmail.com e-mail címen, illetve a 0670/ 456 6649-es telefonszámon lehet.