Adminisztráció, irodai munka

Részmunkaidős adatrögzítő - futár munkatársat keresünk Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Bruttó 1100 - 1100 / Óra
2018. 05. 07. 12:12

Postai szolgáltatást végző cég május 2-i kezdéssel keres részmunkaidős
munkatársat postázási feladatok ellátására, délutáni munkabeosztással.
Friss nyugdíjas jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Főbb feladatok:

  • postai küldemények feldolgozása: mérés, bélyegzés, ragszámozás
  • elektronikus postakönyv vezetés (adminisztrálás)
  • küldemények postára szállítása és tömeges feladása (nem sorban állós)

A munkához kapcsolódó elvárások:

  • alapfokú számítógép ismeret (Excel, levelezőrendszer)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • alapos, önálló munkavégzés képessége
  • a szállítási munkához megfelelő fizikai állapot (a bezsákolt küldemények súlya
    2-15 kg között)

A munkavégzés délután 16-19 óra közötti időszakban, a Nyugatinál és a Hősök
terénél lévő 2 cégnél.

A munkaidő beosztás rugalmas, megbeszélés szerint lehet alkalmi jellegű is.
Helyettesítési időszakban teljes munkaidős is lehet.