Kereskedelem, értékesítés

14. kerületi élelmiszer üzletbe eladó munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 04. 03. 14:48

14. kerületi élelmiszer üzletbe eladó munkatársat keresünk.

Amit nyújtunk:

  • heti két szabadnap
  • 8 órás munkaidő, délelőtti műszak 05:45-14:00, délutános műszak 13:45-22:00 (köztes műszakra is van lehetőség)
  • jó munkakörülmények
  • korrekt megértő vezetőség és kollégák összetartó, stabil csapat, jó hangulat
  • jó megközelíthetőség

Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk!

Várjuk csapatunkba!

Érdeklődni Urkuti Péternél a 06-30-568-4738-as számon, illetve önéletrajzzal az urkutipeter@gmail.com e-mail címen.