Mérnök, műszaki, villamossági

A Loxvill Kft. gyakornokot keres villamosmérnök, műszaki rajzoló pozícióra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 03. 27. 16:30

A Loxvill Kft. gyakornokot keres a következő pozícióra:

Villamosmérnök, műszaki rajzoló

Feladatok
• Rajzdokumentáció előkészítése
• Méret-és mennyiségi számítások
• A beérkező rendelések feldolgozása, műszaki paraméterek ellenőrzése
• Felmérés, műszaki egyeztetés
• Villamosmérnök munkatársak napi munkájának támogatása
• Loxone épületautomatikai rendszer villamostervbe való illesztése

Elvárás:
AutoCad felhasználó szintű ismerete
Excel felhasználó szintű ismerete
• Villamos anyagismeret
• Önálló munkavégzés

Előny:
• Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
• 0-2 éves releváns tervezői munkatapasztalat (gyakorlati tapasztalattal nem rendelkező pályázók jelentkezését is szeretettel várjuk)
• Dialux ismerete
• Épületautomatika iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok
• Fejlődési lehetőség, piacképes tudástőke megszerzése
• Fiatalos közösség, kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes alapbér

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, XI.

  • Fényképes önéletrajzokat várjuk: info@loxvill.hu

Bővebb információ cégünkről: www.loxvill.hu vagy https://www.facebook.com/loxvill/