Egyéb munkalehetőségek

Autómosó munka Budapesten B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2018. 03. 26. 16:05

Bővülő autómosó csapatunkba keresünk AUTÓMOSÓ kollégát. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.

Amik a feladataid lesznek:

• A gépjárművek külső mosása, igény szerint a gépi vagy a kézi mosóban,
• A gépjárművek belső tisztítása,
• Kárpittisztítás,
• Egyéb mosási karbantartási műveletek elvégzése (műanyagápolás, polirozás stb.),
• Elvégzett munkák ellenőrzése, takarítási hibák javítása,
• A mosó rendjének, tisztaságának biztosítása.

Ezekkel kell rendelkezned:

• Autómosó berendezés használatában szerzett tapasztalat,
• kézi autómosóban szerzett tapasztalat,
• „B” kategóriás jogosítvány.

Amit cserében mi adunk:

• biztos munkahely, bejelentett állás,
• kulturált étkezési lehetőség a cég éttermében,
• munkaruha,
• kiszámítható munkaidő,
• jó hangulatú csapat.

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük küldd el Jenser-Solymosi Eszter, HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy megtalálod nálunk a számításaidat, várunk szeretettel!