Raktáros állás Csepelen, azonnali munkakezdéssel

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres raktáros munkatársat két műszakos munkarendbe. Szeretnél egy hosszútávú, biztos állást? Nem gond, ha nincs még raktáros tapasztalatod, segítünk a betanulásban!

Munkarendünk:

  • hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30) – heti váltásban.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg: https://eshop.langauto.hu/page/karriernew

Feladatok

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása,
  • Árumozgatás,
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra,
  • Raktári árukészlet leltározása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség,
  • Nagyfokú munkabírás, jó állóképesség,
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés.

Előnyök

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nettó 301.000.-Forint + túlóra lehetőség,
  • CAFETÉRIA,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Modern környezet, új raktár,
  • Munkaruházat,
  • Gépkocsiparkoló,
  • Vidéki kollégák számára bejárási támogatás,
  • Dolgozói kedvezmények a cég által forgalmazott termékekből,
  • Azonnali munkakezdés lehetősége.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott