Gépes-udvaros takarító állás Budapesten, tapasztalattal rendelkezőknek

DoKlean FM Szolgáltató Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 300 000 Ft / Hónap
2024. 09. 12.

Cégünk irodaházak és egyéb ipari épületek soft üzemeltetésével foglalkozik. Megbízásaink folyamatosak és hosszú távúak.
Munkavállalóinkat minden esetben igyekszünk támogatni mindenben. Megbízható, komoly cégként munkavállalóink megbecsült környezetben, biztos munkahelyeken dolgozhatnak.

Feladatok

  • Irodaház garázs területének gépi és kézi takarítása, szélezése,
  • rámpák takarítása,
  • garázsterületen hulladékgyűjtés, hulladéktárolók ürítése,
  • lépcsőházak, liftelőterek rendszeres takarítása,
  • külső területek takarítása,
  • közösségi terek takarítása, tisztántartása kézzel-géppel,
  • liftek, liftelőterek, folyosók, szociális helyiségek napi takarítása,
  • egyéb ad-hoc feladatok elvégzése munkaidőn belül,

Elvárások

  • gépes tapasztalat,
  • minimum 3 éves takaríási tapasztalat,
  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • erkölcsi,
  • ápolt, jó megjelenés,
  • kultúrált viselkedés, alkalmazkodás képessége,
  • csapattag,
  • önállóság,
  • dolgozni akarás,

Előnyök

  • takarítói gépes tapasztalat,
  • középfokú, okj végzettség,
  • 3 évnél több munkában eltöltött idő,
  • ellenőrizhető referencia,

Amit kínálunk

  • biztos munkahely,
  • biztos, bejelentett állás,
  • megbecsülés,
  • betanulás segítése és folyamatos támogató jelenlét
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott