Területi képviselő állás B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Fenstherm nyílászárók gyártójaként, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk munkatársakat keres!

A Fenstherm Future Zrt. területi képviselő munkakörbe munkatársat keres!

Feladatok

  • Partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, értékesítéstámogatás
  • Új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Cégünk által gyártott termékek és szolgáltatások népszerűsítése
  • Részvétel a cég rendezvényein, partnertalálkozóin
  • Napi jelentések készítése a területen tapasztalható piaci trendekről

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó üzleti környezetben
  • Végzettség: középfokú (kereskedelmi és/vagy műszaki előny)
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: országos

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2024.09.10-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott