Szálláshely üzemeltető munkaehetőség Budapesten szakirányú végzettséggel

TÉGED KERESÜNK újra nyíló X. kerületi, 18 szobás, 40 fős egyéb szálláshelyünk ÜZEMELTETŐ szerepkörére!

Ha tetszik az ajánlatunk, fényképes önéletrajzodat "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Adminisztratív feladatok:

  • Hirdetések létrehozása, kezelése, Weboldal kezelése, folyamatos marketing tevékenység kölönböző online csatornákon
  • Foglalások kezelése (foglalás visszaigazolása, rögzítése a rendszerben, vendégek online érkeztetése, távoztatása)
  • Teljeskörű kapcsolattatás a vendégekkel (foglalások visszaigazolása, kérdések megválaszolása)
  • Havi bevallások (IFA, TFH) elkészítése

Operatív feladatok

  • a szálláshely állapotának, felszereléseinek ellenőrzése
  • esetleges károkról, javítási, karbantartási igényekről, stb. a tulajdonos azonnali tájékoztatása
  • forgóeszköz készlet nyilvántartása, fogyás esetén beszerzés
  • a szálláshely előkészítése vendégek érkezésére. Szükség esetén alkalmanként segítségnyújtás a takarításban (erre külön személyzettel rendelkezünk)
  • Esetenként reggeli/vacsora tálalása.

Elvárások

  • agilis vagy és nem ijedsz meg a kihívásoktól amit egy 15 éve bezárt hely újraindítása jelent
  • tudod, és elfogadod hogy a szálláshely szolgáltatás nagyfokú rugalmasságot igénylő szakma
  • tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni
  • az adminisztratív feladatok mellett a könnyebb fizikai munkát is szívesen elvégzed
  • jól kommunikálsz magyarul és angolul írásban és szóban is
  • legalább érettségivel rendelkezel
  • szakirányú végzettség és tapasztalat- pl. turisztika - előnyt jelent
  • aktív közösségi média felhasználói véna szintén előny

Előnyök

  • jogosítvány
  • felsőfokú végzettség
  • több idegen nyelv ismerete (preferált: német, orosz)

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Rugalmas munkaidőbeosztás héten és napon belül is
  • Bérezés tapasztalattól és munkaidőtől függően megegyezés szerint.
  • Igény esetén lakhatást biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott