Pénzügyi tanácsadó asszisztens munka Budapesten

A Generali Magyarország egyik legsikeresebb budapesti képviselete bővül, és Te lehetsz a következő csillagunk! Keresünk egy tapasztalt és motivált asszisztenst, aki csatlakozik dinamikusan fejlődő irodánkhoz és jártas az asszisztensi feladatok, de akár az ügyfélkezelés területén is.

Miért éppen Te? Mert Te már rendelkezel pénzügyi tapasztalattal, és tudod, milyen a hatékony kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel. Adminisztratív feladatok? Neked nem okoznak gondot! Sőt, szereted a rendet és a pontos munkavégzést.

Ha úgy érzed, hogy Te vagy a tökéletes jelölt, ne habozz! Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a tornai::dot::gabor::at::generalimail::dot::hu címre.

Várjuk, hogy csatlakozz csapatunkhoz, és együtt formáljuk a jövőt!

Feladatok

  • Keresünk egy tapasztalt és motivált asszisztenst, aki csatlakozik dinamikusan fejlődő irodánkhoz és jártas az asszisztensi feladatok, de akár az ügyfélkezelés területén is.

Elvárások

  • Minimum középfokú képzettség (diploma vagy egyéb pénzügyi képesítés előny)
  • Jó problémamegoldó-készség
  • Kiemelkedő kommunikációs-készség
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, igényeik magas szintű kiszolgálása.
  • Adminisztratív feladatok precíz és hatékony ellátása
  • Angol nyelv minimum alapfokú ismerete

Előnyök

  • Diploma vagy egyéb pénzügyi képesítés előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Mozgóbér kiegészítés
  • Hosszú távú karrier opciók
  • Rugalmas munkaidőt, mert tudjuk, hogy az élet nem csak a munkáról szól.
  • Professzionális fejlődési lehetőséget egy támogató és barátságos csapatban.
  • Modern irodai környezetet, ahol öröm dolgozni.
  • Év végi bónusz lehetőség
  • Egyéb juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott