Rakodógépkezelő munkatársat keresünk Budapest BILK Terminálra

A Rail Cargo Terminal - BILK Zrt. a Rail Cargo Group tagjaként Magyarország vezető kombinált fuvarozási terminálja.

Terminálunk a Nyugat- és Délkelet-Európába, valamint Ázsiába tartó, illetve onnan érkező kombinált árufuvarozás fordítókorongja.

Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Feladatok

  • Konténerek és egyéb intermodális szállítási egységek vasúti kocsira és közutas alvázakra történő le- és felrakodása
  • Rakodási feladatok szakszerű és balesetmentes elvégzése a vezető utasításai szerint
  • A munkáltató által alkalmazott termináli számítógépes rendszerek előírásszerű alkalmazása
  • A meghatározott műszakonkénti vizsgálat elvégzése és dokumentálása emelőgép naplóba
  • Munka közbeni meghibásodások, káresemények haladéktalan jelentése felettese felé

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • ’Építő- és anyagmozgató gép kezelője (targoncavezető szakirány)’ szakképesítés
  • Gépkezelői jogosítvány 3324 gépcsoportra
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása (12 óra)
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Releváns szakmai tapasztalat konténer termináli környezetben

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapat
  • Öngondoskodás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott