Asztalos állás budapesti székhelyű cégnél

Megaholz Kft.
Országosan
2023. 09. 26.

Jártas vagy a belsőépítészet, üzletberendezés vagy egyedi bútorgyártás terén?
Szeretnél olyan munkát végezni, ahol kamatoztathatod műszaki tudásod?

Ha a válaszod „Igen!”, akkor nálunk a helyed!

A budapesti székhelyű, közel harmincéves múlttal rendelkező Megaholz Kft. Asztalos munkatársat keres. A több mint 100 fős csapat kreatív megoldásokkal és elmélyült szakmai tudással hoz létre inspiráló belsőépítészeti megoldásokat a piac meghatározó szereplői számára.
A Magyarországon piacvezető vállalkozás Európa 24 országában jelen van.

Feladatok

  • A Kft. asztalos üzemében gyártott bútorok összeszerelése, készre gyártása

Elvárások

  • Igazolható szakmai tapasztalat,
  • Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzetség,
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság,
  • Gyártási dokumentációk helyes értelmezése,

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, prémium, béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Nyitott, közvetlen, barátságos munkahelyi légkör

Várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igényed és a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott