Részmunkaidős (6 órás) marketing koordinátor állás Budapesten

Új munkatársat keresünk budapesti  központi irodánkba

Részmunkaidős (6 órás) marketing koordinátor

pozícióba!

A svájci székhelyű Sonova vezető szolgáltató minden hallással kapcsolatos megoldás területén. A Sonova az ügyfelei számára az egyik legszélesebb termék portfóliót kínálja az üzletágban, a hallókészülékektől az implantátumokon át a kommunikációs megoldásokig. Magyarországon Geers Halláscentrumok néven országszerte közel 60 üzlettel áll ügyfelei rendelkezésére.

Feladatok

  • Országos és helyi offline media felületeteken való megjelenések koordinálása, új lehetőségek felkutatása;
  • Hirdetőberendezések, közterületfoglalás intézése;
  • Közreműködés az egyéb kampányok, promóciók, akciók, rendezvények tervezésében, szervezésében, lebonyolításában;
  • Facebook kommentek napi szintű kezelése;
  • Webshop rendelések teljeskörű lebonyolítása
  • Üzlethálózat nyitvatartásának nyomonkövetése és aktualizálása a különböző online felületeken;
  • Eladáshelyi anyagok megrendelése és koordinálása az üzletek felé;
  • Ügyviteli rendszerhez kapcsolódó feladatok (kampányokhoz, ügyfelekhez kapcsolódóan)
  • Havi költségvetés nyomonkövetése és riportálása

Elvárások

  • 1-3 év marketing területén szerzett tapasztalatot
  • MS Office eszközök magabiztos használatát (Word, Excel, Powerpoint)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást
  • Social media felületek, illetve a Google ismeretét (előny)
  • Részletekre való odafigyelést
  • A feladatok rangsorolásának képességét
  • Proaktív és pozitív, együttműködő hozzáállást

Amit kínálunk

Miért dolgozz nálunk?

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég mindennapi tevékenységeit segítheted
  • Inspiráló multinacionális munkakörnyezetben, hibrid munkavégzés keretein belül végezheted munkádat egy könnyen megközelíthető, modern irodaházban
  • Igazán jó, fiatalos, együttműködő, támogató helyi és nemzetközi környezetben dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti leírásnak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Budapest, 13.kerület, Dunavirág utca

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott