Call Center állás otthon végezhető munkalehetőséggel

Profitcall Kft.
Távmunka
2023. 11. 17.

Folyamatosan fejlődő call centerünkbe keresünk munkatársakat, otthon végezhető munkakőrbe, amit számítógép vagy laptop segítségével tudnak végrehajtani.

A tevékenység rejtett költséget nem tartalmaz, minden technikai feltételt a cég biztosít.

Munkaköri feladat meghatározott szempontok alapján, potenciális ügyfelek felkutatása és biztosítási termékek iránti érdeklődés felkeltése.

Biztosítási képzettséget nem igényel a munkakőr, de előnyt jelenthet.

Feladatok

  • Zárt rendszerben, automatikusan generált kimenő hívások indítása,
  • Adatok dokumentálása, továbbítása,

Elvárások

  • jó kommunkációs képesség,
  • technikai feltételek megléte (szélessávú internet, számítógép vagy laptop),
  • excel program felhasználói szintű ismerete,
  • heti minimum 20 óra munkavállalás,

Előnyök

  • biztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • call centeres területen szerzett tapasztalat,
  • angol vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • teljesítményarányos fizetési lehetőség,
  • folyamatos kapcsolattartás, segítésgnyújtás, oktatások,
  • rugalmas munkaidő,
  • teljesen otthon végezhető, személyes megjelenést nem igényel,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott