Hegesztőgép kezelő - beállító állás Budapesten

Autóipari beszállító cégként keressük új kollegánkat az elektromos meghajtású autókhoz készülő termékeink gyártósorára. A legtöbb feladatunk a lemezmegmunkálás köré csoportosul. Keressük azt az új kollegát, aki dinamikus, nyitott az újdonságokra és szeret tanulni.

Feladatok

  • Ellenállás-hegesztőgép beállítása, üzemeltetése, kezelése.
  • Réz kábel és réz vezetősín hegesztés.
  • Mérések végzése (szakítószilárdság mérés, tolómérővel való mérés)
  • Riportok készítése
  • Gyártó sablon tervezésben való részvétel.
  • Gyártás dokumentálása.
  • Tervezett és eseti karbantartások támogatása, dokumentálása.
  • Részvétel a folyamatok optimalizálásában.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Műszaki beállítottság.
  • Alapfokú számítógépes ismeretek.
  • Autodesk program ismerete
  • 2 műszak vállalása.
  • Jó kézügyesség.
  • Monotónia tűrés.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Gépésztechnikusi végzettség.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentés.
  • Cafetéria juttatás a második hónaptól.
  • Távolsági bérlet térítés 100%-ban.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Azonnali munkába állási lehetőség.
  • Munkavédelmi cipő biztosítása.
  • Rendezett munkakörnyezet.
  • Tisztálkodási lehetőség, öltöző.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével.

A beérkezett pályázati anyagokat az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény és a GDPR rendelet alapján és az abban rögzítettek szerint kezeljük

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott