Raktári dolgozó, targoncavezető álláslehetőség

Az Extreme Digital-eMAG Kft. Magyarország piacvezető e-kereskedője, amely több mint 1000 munkavállalót foglalkoztat.  Ügyfeleink több mint 4 millió termék közül válogathatnak és akár mobilappról is rendelhetnek gyorsan és kényelmesen. Országszerte több mint 400 non-stop eMAG easybox csomagautomatával és 16 üzlettel állunk a vásárlók rendelkezésére. Az eMAG az ún. Marketplace felületén keresztül támogatja továbbá az e-kereskedelembe csatlakozni vágyó, feltörekvő vállalkozásokat, megadva minden támogatást az online értékesítéshez.

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Te leszel a raktár rendjének őrzője. Minden, ami beérkezik, a Te kezeiden keresztül történik majd, ezért a mennyiségekre és a minőségre is figyelned kell
  • Te leszel az, akinek a kisujjában van, hogy melyik áru hol van, ezért a kiszállítandó csomagok összeállításában is komoly szereped lesz
  • Te fogod átlátni a raktár kihasználtságát, így a te felelősséged lesz az is, hogy minden áru biztonságban, épségben a megfelelő helyre kerüljön
  • Ha targoncásnak jelentkezel, rajtad múlik, hogy a beérkezett áruk épségben és biztonságban a helyükre kerüljenek, legyen szó a legkisebbtől a legmagasabb polcokig, kihasználva a raktár teljes belmagasságát
  • Te leszel az, akinek a kisujjában van, hogy melyik áru hol van, ezért a kiszállítandó csomagok összeállításában is komoly szereped lehet

Elvárások

Téged keresünk akkor, ha…

  • Te is azt vallod, hogy rend a lelke mindennek
  • Nem riadsz meg a fizikai munkától, ha szükség van rá, bírod a gyűrődést
  • Ha targoncásnak jelentkezel, van már targoncavezetői engedélyed és tapasztalatod
  • Érdekelnek kütyük, a műszaki dolgok és szívesen dolgozol gépekkel
  • Biztos, kiszámítható állást keresel
  • Mobilis vagy mivel a betanításod az Üllőn lesz, a hosszútávú munkavégzés pedig Dunaharasztiban épülő vadonatúj raktárunkban.

Amit kínálunk

Mit kínálunk Neked?

  • Biztos, fix havi alapbér
  • Cafeteriat
  • Számos egyéb kedvezményt
  • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap
  • Biztonságot, ugyanis minket a járvány sem állíthat meg
  • Bejelentett munkaviszonyt
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Azonnali kezdés lehetőségét.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott