Recepciós munkatársat keresünk budapesti üzletbe

Recepciós

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég keres munkatársat budapesti üzletébe (19.kerület), 8 órás munkarendbe.

Feladatok

  • általános asszisztencia, valamint a recepciós feladatok ellátása;
  • bejövő telefonok és e-mailek kezelése;
  • postai küldemények előkészítése és feladása;
  • érkező vendégek fogadása;
  • adatrögzítés, nyilvántartás vezetése;
  • kollégák munkájának támogatása

Elvárások

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel (egészségügyi végzettség előny!)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • nagyszerű a szervező készséged, és nagyfokú empátiával bánsz az emberekkel;
  • jó a helyzetfelismerő és problémamegoldó készséged,

akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • rendszeres továbbképzés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti leírásnak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott