Biztonságtechnikai vagy villamosmérnök csoportvezető kollégát keres az LDSZ Vagyonvédelmi Kft.

Riasztók, IP kamerás megfigyelő rendszerek telepítésére biztonságtechnikai vagy villamosmérnök csoportvezető kollégát keres az LDSZ Vagyonvédelmi Kft. Budapest, Újbudai munkahelyre.

Feladatok

  • Riasztók, IP kamerás megfigyelő rendszerek telepítése

Elvárások

  • a biztonságtechnikai szakmában szerzett tapasztalat
  • optikai kábelek hegesztésében jártasság
  • WiFi antennák telepítésében szerzett jártasság
  • 4-10 fős szerelő csapat vezetésében szerzett jártasság
  • hálózati eszközök alap konfigurálásában szerzett tapasztalat

Előnyök

  • vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány tűzjelző berendezések telepítésére, karbantartására
  • igényes munkavégzés
  • szorgalom és lojalitás

Amit kínálunk

  • kiemelt beosztásnak megfelelő bér és egyéb juttatások
  • teljes munkaidős munkaviszony
  • 29 éves működő, stabil munkahely
  • változatos, izgalmas feladatok

Az LDSZ Biztonságtechnika egy országosan is ismert és elismert, közel 30 éves múltra visszatekintő cég. Jelenleg közel 50 fős összetartó csapatot alkotunk. Ha biztonságtechnikai vagy villamosmérnök végzettséged van és szeretnéd megismerni a riasztórendszerek és biztonsági kamerák világát, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető