Raktári csoportvezető pozícióba munkatársat keresünk Dunaharasztin

Az Extreme Digital-eMAG Kft. Magyarország piacvezető e-kereskedője, amely több, mint 1000 munkavállalót foglalkoztat.  Ügyfeleink több, mint 4 millió termék közül válogathatnak és akár mobilappról is rendelhetnek gyorsan és kényelmesen. Országszerte több, mint 400 non-stop eMAG easybox csomagautomatával és 16 üzlettel állunk a vásárlók rendelkezésére. Dunaharasztiban építjük Magyarország egyik legnagyobb raktárát, mely kiemelt szerepet fog játszik abban, hogy a megrendelt termékek a lehető leggyorsabban eljussanak vásárlóinkhoz.

Ide keressük legújabb kollégánkat, ezért ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk

Raktári csoportvezető (Dunaharaszti)

pozícióba

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Beosztottak napi feladatvégzésének megszervezése, koordinálása
  • Beérkező hívások, e-mailek kezelése, információk továbbítása a megfelelő személyek részére
  • A raktári informatikai eszközök használata és kezelése
  • Csoport teljesítményével kapcsolatos beszámolók elkészítése
  • Munkafolyamatok folyamatos felülvizsgálata és javítása
  • A baleset-, munka- és tűzvédelmi utasítások betartása, betartatása
  • Aktív részvétel az ad-hoc és rendszeres készletellenőrzésekben, leltárakban
  • A raktári WMS rendszer vonatkozó ismerete, kezelése
  • Egyéb, a műszakvezető vagy raktárvezető által meghatározott raktári feladatok végrehajtása
  • A megrendelések kigyűjtése, a kigyűjtött szállítmány leellenőrzése, csomagolása, szükséges dokumentumokkal való ellátása

Elvárások

Amit kérünk Tőled:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • legalább 0,5 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és érvényes targoncavezetői engedély
  • tapasztalat magasraktári állványrendszeres raktározásban, targoncázásban
  • megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés
  • kreativitás, kezdeményezőkészség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • gyors és hatékony döntés-előkészítés és döntéshozatal
  • nem okoz gondot számodra, hogy a betanítás első heteiben Üllőre kell járnod betanulni

Amit kínálunk

Amit cserébe kínálunk:

  • kiváló fejlődési lehetőség az egyik legdinamikusabban fejlődő piaci szegmensben
  • versenyképes juttatási csomag
  • lendületes, fiatal csapat, segítőkész kollégák
  • biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti (betanítás Üllőn)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott