Vegyipari gépésztechnikus duális tanuló

Piacképes szakmát keresel, amivel pillanatok alatt találhatsz állást?
Szeretnéd, ha a jövőd stabil alapokra épülne, és a suli után már azonnal munkába is állhatnál?
Jelentkezz most a MOL és SZISZKI szeptemberben induló képzésére, és tanulj vegyipari gépésztechnikusnak!

További információkért látogass el az oldalunkra:

Kérdésed van a képzéssel kapcsolatban? Vedd fel velünk a kapcsolatot a "Jelentkezem" gombon keresztül, és mi minden szükséges választ megadunk:

Feladatok

  • 1,5 éves szakképzésen való részvétel, elméleti és gyakorlati tudás megszerzése.

Elvárások

  • A képzés során átadott tudás elsajátítása.

Amit kínálunk

5 fontos ok, amiért megéri jelentkezni:

  • Ingyenesen vehetsz részt a szakképzésen, ahol minden lényeges elméleti tudást megkapsz.
  • A MOL biztosítja a gyakorlati tapasztalatot, melynek során szakképzési munkabér jár.
  • Egy képzéssel két szakterületet ismersz megképesítést szerezhetsz.
  • Már 1,5 év alatt új piacképes szakmára tehetsz szert.
  • A végzést követően nincs kötöttség, a felvételi követelmények teljesítése után akár azonnal munkába is állhatsz a MOL-nál.
  • A végzést követően nincs kötöttség, de akár azonnal munkába is állhatsz a MOL-nál.

Foglalkoztatás jellege

  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott