Budapest XIII. kerületében működő irodánkba keresünk gyakorlattal rendelkező végrehajtó jelöltet

Bírósági végrehajtó irodába legalább egy éves végrehajtási gyakorlattal rendelkező végrehajtójelöltet keresünk a végrehajtási eljárás ügyviteli feladatainak hosszú távú ellátása céljából (vagyonkutatás, ingó-, ingatlan foglalás előkészítése, jegyzőkönyvek előállítása...stb.).

Követelmény a szokásos: precíz munkavégzés, jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség.

A jelentkezéseket, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött fényképes önéletrajzzal várjuk, melyben kérem megjelölni a kezdő fizetési igényt is.

Feladatok

  • vagyonkutatás, ingó-, ingatlan foglalás előkészítése, jegyzőkönyvek előállítása, ügyfélfogadás telefonon / személyesen, bejövő iratok feldolgozása...

Elvárások

  • precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzési képesség

Előnyök

  • végrehajtói szakvizsga
  • angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott